Výprodej - barevné čočky FitView Color Accent

on 18 listopad 2015

Barevné kontaktní se v posledních několika letech staly oblíbenou součástí našeho „šatníku“. Mohou je nosit opravdu všichni, protože jsou k dostání jak v dioptrické tak nedioptrické variantě. Stačí si jen vybrat barevný odstín, který chcete a kontaktní čočky nasadit.


Jestliže prahnete po změně své image, pak jsou pro vás vhodným řešením právě barevné kontaktní čočky FitView Color Accent.

Výprodej barevných kontaktních čoček FitView Color Accent

Svým klientům nabízíme každý měsíc zajímavé akce a výprodeje našeho zboží. Aktuálně vyprodáváme barevné kontaktní čočky FitView Color Accent, které jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené.

FitView Color jsou barevné měsíční kontaktní čočky, které změní barvu Vašich očí. Jejich nošení je velmi komfortní, a to především díky až 55% hydrataci a vysoké propustnosti kyslíku. Vybrat si můžete z dioptrické i nedioptrické varianty těchto čoček.

Jaké barvy si můžete vybrat?

  • Blue – modrá
  • Green – zelená
  • Gray – šedá
  • Hazel – oříškově hnědá

Jaké jsou dostupné barevné kontaktní čočky Fit View Color?

  • FitView Color Accent 2 ks – nedioptrické
  • FitView Color Accent 2 ks – dioptrické

 

V rámci výprodejové akce vás prosíme, abyste nás před objednáním kontaktovali mailem nebo telefonicky na e-shop, pro zjištění dostupnosti konkrétních barevných kontaktních čoček Fit View Color.

Jste-li jste příznivci změny image, ale zasahovat do svého vzhledu pomocí plastické chirurgie je pro vás až příliš, pak si pořiďte barevné dioptrické či nedioptrické FitView Color Accent. Je to ideální a především funkční módní doplněk, který Vám pomůže změnit vaši image za několik sekund.

Vyberte si ty správné čočky u nás

V našem eshopu Kontakto.cz naleznete nabídku barevných čoček, ze kterých si jistě vyberete.