Barevné kontaktní čočky

barevne-cocky

Barevné čočky - funkční módní doplněk

Barevné kontaktní čočky nejsou jen variantou klasických kontaktních čoček, jaké nosí lidí jako alternativu k brýlím. Jsou módním doplňkem stejně jako oblečení. Díky nim můžete jednoduše změnit barvu očí z modré na hnědou, nebo třeba zvýraznit odstín vašich očí. Samostatnou kategorií jsou pak tzv. crazy čočky, které jsou populárním doplňkem na party.

Barevné čočky se vyrábějí ve variantě s dioptriemi i bez dioptrií, a tak jsou vhodné doslova pro každého. Pokud nosíte běžné kontaktní čočky, pak jistě uvítáte dioptrické barevné čočky, a naopak, pokud máte zrak v pořádku, jistě sáhnete po barevných čočkách bez dioptrií.

Pokud jde o dobu nošení, jsou barevné čočky dostupné v různých délkách nošení stejně jako klasické čočky - můžete mít čtrnáctidenní barevné čočky, měsíční barevné čočky ale i jednodenní barevné čočky Acuvue 1-Day DEFINE.

V eshopu Kontakto.cz nabízíme opravdu široký sortiment kontaktních čoček populárních značek, jakou jsou Acuvue 2 Colours, FreshLook Colors, FitView Color, AquaView Color, AirOptix Colors a Crazy Lens.

 

Typy barevných čoček

Krycí barevné čočky

Krycí barevné čočky dokáží změnit barvu vašich očí bez ohledu na jejich barvu. Můžete se tak z černoočky stát modrookou nebo zelenookou krasavicí. 

Nejpopulárnější barevné krycí čočky jsou Acuvue 2 Colours Opaque, AquaView Color, FreshLook® Colors, Fitview Color switch, FreshLook ColorBlends, FreshLook® One Day a Air Optix® Colors.

Tónovací barevné čočky

Tónovací kontaktní čočky slouží spíše ke zvýraznění aktuálního odstínu vašich očí. Nedokážou z tmavých očí udělat světlé, ale mohou jim dodat zajímavější odstín. U světlých očí si můžete s tónovacími čočkami užít mnohem více zábavy, protože s nimi je změna patrnější.

Tónovací barevné čočky koupíte pod značkou FitView Color Accent a FreshLook Dimensions®.

crazy čočky

Toužíte-li po pořádném úletu, nebo originálním doplňku na karneval či večírek, vyzkoušejte crazy čočky. Koupíte je v opravdu zajímavých variantách - ať už toužíte mít kočičí oči, oči hada, upíra, zombie nebo zajímavý jiskřivý pohled s hvězdičkami v očích.

Crazy čočky značky Crazy Lens nabízíme v 16 zajímavých modelech, např. anaconda, dragon eyes, red devil, hulk green, blue star, cat eye, viper, twilight, zebra a dalších.

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments