17 zář

Kontaktní čočky se od počátku jejich vývoje staly populární alternativou dioptrických brýlí.

10 zář

Kde se berou slzy?

Slzy vznikají v slzném ústrojí. Slzy se dělí na bazální, reflexní a citové.

24 čec

Rádi byste zkusili něco jiného a změnili svou image? Nevíte kde začít? Co takhle vyměnit své stávající dioptrické brýle za kontaktní čočky.

24 bře

Diagnostikoval vám váš oční lékař nějakou oční vadu a vám se nechtějí nosit brýle? Tím pravým řešením pro vás jsou kontaktní čočky.

24 úno

Barevné kontaktní čočky jsou v posledních letech velmi obílenou součástí módních looků mnoha z nás. Skvěle doplní nejen karnevalový kostým, ale i outfit běžného dne. Nemusíte absolvovat drahé chirurgické zákroky. Pomocí barevných kontaktních čoček získáte nový vzhled.

20 pro

Zrak naše vnímání ovlivňuje až z 80%. Během našeho života se refrakce oka mění, a to především v dětství, tedy v prvních měsících a letech našeho života. K dalším změnám dochází kolem dvaceti let věku.

13 zář

Našli jste ve své lékařské zprávě termín pseudostrabismus a děsíte se, co vám vlastně je? Panika není zrovna na místě, nepanikařte. Váš zrak je zcela v pořádku. Pseudostrabismem je označováno tzv. nepravé šilhání.

16 čen

Tak trochu vás omrzela vaše přírodní barva očí a chcete změnu, aniž byste museli podstoupit nepříjemnou a bolestivou operaci? Máme pro vás skvělé řešení.

18 dub

Dalekozrakost, odborně nazývaná hypermetropie nebo hyperopie, je zraková vada, kdy se paprsky světla protínají až za sítnicí oka. Kvůli tomuto jevu dopadají v různých bodech a vytváří tak neostrý obraz.

29 led

Kontaktní čočky jsou skvělou kompenzační pomůckou místo dioptrických brýlí. Nosíte-li kontaktní čočky pro korekci zraku, jistě jste ve výběru čoček narazili i na barevné kontaktní čočky.