Barva očí může podtrhnout váš celkový look

on 24 únor 2018

Barevné kontaktní čočky jsou v posledních letech velmi obílenou součástí módních looků mnoha z nás. Skvěle doplní nejen karnevalový kostým, ale i outfit běžného dne. Nemusíte absolvovat drahé chirurgické zákroky. Pomocí barevných kontaktních čoček získáte nový vzhled.

Dioptrické i nedioptrické barevné kontaktní čočky

I přesto, že jsou barevné kontaktní čočky vhodné především jako módní produkt, mohou je využívat i lidé s oční vadou. V nabídce naleznete obě varianty, tedy dioptrickou i nedioptrickou. Nosit je tedy může opravdu každý. Navíc si můžete zvolit také délku jejich nošení – měsíční, dvou týdenní i jednodenní.

Dioptrické barevné kontaktní čočky jsou však vyráběny jen v některých dioptrických verzích. Nedají se tedy použít na všechny oční vady.

Jaké si můžete pořídit barevné kontaktní čočky

Vybírat můžete z mnoha variant barevných odstínů a tvarů. Jaké jsou tedy na českém trhu k dostání?

    • Krycí barevné čočky

Krycí barevné kontaktní čočky jsou variantou, která úplně změní přírodní barvu očí. Změna barvy bude tedy doopravdy zřejmá.

    • Tónovací barevné čočky

Oproti krycím barevným čočkám jsou tónovací barevné čočky pouze pro zvýraznění a případné prohloubení přirozené barvy vašich očí. Váš pohled bude exotický a velmi přitažlivý.

    • Crazy barevné čočky

Asi nejzábavnější jsou v nabídce crazy barevné kontaktní čočky. Ty vám pomohou proměnit se v nadpozemské bytosti jako jsou upíři, anakonda nebo jiné zvíře či hrdina.

Pořiďte si barevné kontaktní čočky

Pořiďte si i vy barevné kontaktní čočky a získejte exotický look.

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments