Kontaktní čočky můžete nosit jen příležitostně

on 24 březen 2018

Diagnostikoval vám váš oční lékař nějakou oční vadu a vám se nechtějí nosit brýle? Tím pravým řešením pro vás jsou kontaktní čočky.

kontaktní čočky můžete nosit jen příležitostněKontaktní čočky vám poskytnou to pravé pohodlí z nošení, ať už při běžných denních aktivitách nebo dokonce při sportu. Pokud přece jen chcete kombinovat brýle s kontaktními čočkami a máte-li strach z péče, kterou s sebou kontaktní čočky přináší, tak sáhněte po jednodenních kontaktních čočkách. Ty žádnou péči nevyžadují.

Výhody jednodenních kontaktních čoček

Jednodenní kontaktní čočky mají tu výhodu, že je můžete nosit příležitostně, ať už jde o společenskou událost nebo o sportovní aktivitu, při které se brýle nosit nedají. O denní čočky není třeba se nějakým způsobem starat. Ocení je také alergici, kteří jsou citlivější na některou složku, obsaženou v roztoku na kontaktní čočky. Stačí, když jednodenní kontaktní čočky ráno nasadíte a večer vyhodíte do odpadkového koše.

Barevné kontaktní čočky

Barevné kontaktní čočky jsou dnes již módním doplňkem. Na trhu jsou jak s dioptriemi nebo bez dioptrií. Snadno změníte barvu svých očí např. z hnědé na modrou nebo je můžete jen lehce dotónovat. Také jsou velmi populární tzv. crazy čočky. Lidé je nosí hlavně na party. Dostupné jsou též barevné čočky v různých délkách nošení, jak jednodenní, čtrnáctidenní nebo měsíční.

Pro koho jsou jednodenní čočky vhodné?

Pokud s kontaktními čočkami teprve začínáte, jsou pro vás jednodenní čočky to pravé řešení. Navíc ušetříte své úspory, pokud vám čočky nebudou vůbec vyhovovat.
Kontaktní čočky pro příležitostné nošení ocení též aktivní sportovci, především plavci. Čočky se nezamlžují a díky vodě se mohou do očí dostat různé mikroorganismy, které vašim očím škodí. Jednodenní čočky snadno po plavání vyhodíte a své oči máte v pořádku zdravé. Nebo jedete-li na dovolenou, nezapomeňte si zabalit jednodenní kontaktní čočky. Nemusíte se u moře starat o jejich desinfekci.

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments