Změňte barvu očí bez operace

on 16 červen 2017

Tak trochu vás omrzela vaše přírodní barva očí a chcete změnu, aniž byste museli podstoupit nepříjemnou a bolestivou operaci? Máme pro vás skvělé řešení.

Módní ale také funkční doplněk v podobě barevných kontaktních čoček. Ty z vás v mžiku učiní lvem salónů nebo neodolatelnou upírku. Stačí si vybrat typ barevných kontaktních čoček a užívat si pozornosti svého okolí.

 

Barevné kontaktní čočky jsou velmi oblíbené také u filmařů. Díky nim získávají protagonisté jiskru v oku s hlubokým pohledem. Není ani výjimkou, že potkáte na ulici člověka, kterému v noci budou svítit oči. Díky fosforeskujícím kontaktním čočkám. Změnit barvu vašich očí není nic složitého, vyberte si své barevné kontaktní čočky.

Typy barevných kontaktních čoček

Na výběr máte prakticky ze tří typů barevných kontaktních čoček, které dodáváme jak ve variantě dioptrické, tak také ve variantě nedioptrické. Vybírat tedy můžete z následující nabídky:

    • Tónované barevné kontaktní čočky

Tónované kontaktní čočky dokonale podtrhnou barvu vašich očí, které dostanou mnohem zajímavější barvu a výrazný pohled. Tato varianta barevných kontaktních čoček neobsahuje takové množství barevného pigmentu jako u krycích nebo crazy čoček, tudíž jsou vhodné na každodenní nošení.

Značnou výhodu mají jedinci se světlýma očima, u kterých je efekt zvýraznění nejvíce vidět. Vybírat můžete tónované barevné kontaktní čočky v různých délkách nošení, tedy jednodenní, dvoutýdenní i měsíční.

    • Krycí kontaktní čočky

Mnohem vyšší procento pigmentových částic obsahují krycí kontaktní čočky. Zde si přijdou na své vlastníci tmavých očí, protože i oni budou moci změnit své tmavé oči na světlé a naopak. Očekávejte opravdu zásadní změnu vaší image, která jsitě přiláká pozornost vašeho okolí.

Také u krycích kontaktních čoček si můžete zvolit délku jejich nošení a variantu s nebo bez dioptrií.

    • Crazy barevné kontaktní čočky

Bláznivé a hravé crazy kontaktní čočky. V jedné chvíli člověkem, v další se z vás stane kočka, zebra, upír a mnoho dalšího. Záleží na vašem výběru. Tyto čočky se skvěle hodí k doplnění karnevalového outfitu.

Crazy kontaktní čočky si můžete vybrat z 16ti zábavných provedeních.

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments