Jak změnit barvu očí během pár vteřin?

on 12 říjen 2015

Jste zastáncem změny image, ale nechcete zasahovat do svého vzhledu až příliš? Ideálním a především funkčním módním doplňkem, který pomůže změnit vaši image za pár vteřin, se v posledních letech staly právě barevné kontaktní čočky.

Barevné kontaktní čočky jsou obdobou klasických kontaktních čoček, používaných jako náhrada za dioptrické brýle. Výraznou výhodou těchto barevných kontaktních čoček je, že vám pomohou zcela změnit barvu vašich očí nebo podtrhnout přirozený odstín vašich očí. Jdete na party a chcete, aby si vás každý všiml? Potom zvolte variantu barevných kontaktních čoček crazy.

Mohu nosit barevné kontaktní čočky, když mám dioptrie?

Ano, i pro ty z vás, kteří nosí dioptrické brýle nebo kontaktní čočky, máme variantu dioptrických barevných čoček. Jestliže je váš zrak v naprostém pořádku i pro vás máme variantu, tedy nedioptrické barevné kontaktní čočky.

Jak dlouho můžu barevné čočky nosit?

I zde máte možnost výběru, dostupné jsou barevné kontaktní čočky v různých frekvencích nošení, stejně jako u běžných kontaktních čoček.

V našem internetovém obchodě Kontakto.cz naleznete široký výběr kontaktních čoček různých výrobců a značek, mezi které bezpochyby patří Acuvue 2 Colours, FreshLook Colors, FitView Color, AquaView Color, AirOptix Colors a Crazy Lens.

Typy barevných čoček

    • Krycí barevné čočky

Krycí barevné čočky změní barvu vašich očí na zcela odlišnou od vaší přirozené barvy oka. Z modroočky se tak může stát černooká nebo zelenooká kráska. K nejpopulárnějším barevným krycím čočkám patří Acuvue 2 Colours Opaque, AquaView Color, FreshLook® Colors, Fitview Color switch, FreshLook ColorBlends, FreshLook® One Day a Air Optix® Colors.

    • Tónovací barevné čočky

Jestliže chcete podtrhnout přirozený odstín vašich očí, jsou k tomuto účelu vhodné právě tónovací kontaktní čočky, vašemu oku dodají zajímavější nebo hlubší odstín. Tónovací barevné čočky koupíte pod značkou FitView Color Accent a FreshLook Dimensions®.

    • Crazy čočky

Chcete být originální na party nebo jiné příležitosti? Potom zaručeně zafungují crazy čočky. Výběr je opravdu jen na vás. Crazy čočky značky Crazy Lens nabízíme v 16 zajímavých modelech, např. anaconda, dragon eyes, red devil, hulk green, blue star, cat eye, viper, twilight, zebra a dalších.

Kde si pořídit barevné kontaktní čočky?

V našem e-shopu Kontakto.cz naleznete širokou nabídku barevných kontaktních čoček. Jestliže budete chtít zodpovědět otázky týkajících se výběru barevných kontaktních čoček, kontaktujte nás, rádi Vaše otázky zodpovíme.

 

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments