Vyzkoušejte barevné čočky Acuvue Define

on 20 prosinec 2015

Barevné kontaktní čočky Acuvue Define poskytují svým nositelům nejen zdravotní kompenzaci, ale také změní jejich vizáž, aniž by museli utratit spoustu peněz. Barevné kontaktní čočky mohou nosit lidé s oční vadou ale i bez ní.

Tento typ kontaktních čoček je vyráběn jak v dioptrické, tak i v nedioptrické variantě. Jsou tedy opravdu pro každého.

Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Define vyrábí jeden z nejvíce oceňovaných producentů na světě, společnost Johnson & Johnson.

Jaké jsou vlastnosti kontaktních čoček Acuvue Define?

Tyto jednodenní kontaktní čočky přirozeně zvýrazní barvu vašich očí a prohloubí váš pohled. Kontaktní čočky jsou optimálně hydratovány a okysličovány díky technologii LACERON. Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Define podtrhnou přirozenou krásu vašich očí, které jsou navíc chráněny před UVA a UVB zářením.

Jaké typy kontaktních čoček Acuvue Define si můžete pořídit?

K dostání jsou dva typy těchto kontaktních čoček:

    • NATURAL SHIMMER™

Tento typ kontaktních čoček zintenzivní barvu vašich duhovek a dodá vašemu pohledu hloubku.

    • NATURAL SPARKLE™

Díky tomuto typu kontaktních čoček zdůrazňuje lesk očí a má zvýrazňující efekt.

Komu jsou čočky Acuvue Define určeny?

Tyto jednodenní kontaktní čočky jsou vhodné především pro osoby, které nechtějí denně pečovat o své kontaktní čočky. Také jsou ideálním řešením pro osoby trpící na časté záněty očí nebo mají alergii na konzervační látky obsažené v roztocích na kontaktní čočky.

Vánoční akce s čočkami Acuvue Define

Pro naše zákazníky jsme připravili speciální akční nabídku. Jestliže nakoupíte dvě balení kontaktních čoček Acuvue Define, získáte čistící ubrousek na brýle a LCD obrazovky zdarma.

Kde pořídit kontaktní čočky Acuvue Define?

V našem eshopu Kontakto.cz naleznete nejen jednodenní kontaktní čočky Acuvue Define, ale i širokou nabídku dalších barevných kontaktních čoček. Jestliže budete chtít zodpovědět otázky týkajících se výběru barevných kontaktních čoček, kontaktujte nás, rádi Vaše otázky zodpovíme.

 

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments