Zvolte si barvu očí sami

on 11 únor 2016

Nebaví vás už vaše barva očí a chtěli byste změnu? Není nic jednoduššího než si pořídit barevné kontaktní čočky, které vaši barvu očí zvýrazní nebo zcela změní.

Záleží jaký typ barevných kontaktních čoček vyberete. Tyto barevné kontaktní čočky jsou v poslední době často vyhledávaným módním doplňkem, které ale také plní funkci.

Barevné kontaktní čočky plnohodnotně nahrazují klasické kontaktní čočky, můžete je tedy používat místo dioptrických brýlí a navíc změníte svou image.

Jsou barevné kontaktní čočky vhodné pro lidi s oční vadou?

Barevné kontaktní čočky jsou vyráběny jak v dioptrické i nedioptrické variantě, takže jsou vhodné i pro osoby s oční vadou, které běžně nosí dioptrické brýle nebo kontaktní čočky.

Varianty barevných čoček

    • Barevné čočky krycí

Krycí barevné čočky zcela přemění barvu vašich očí. Vaše přirozená barva bude úplně zakryta a vy budete mít zcela novou image. Jste modrooká a chcete se stát černookou nebo zelenookou. Mezi velmi oblíbené značky krycích barevných kontaktních čoček patří Acuvue 2 Colours Opaque, AquaView Color, FreshLook® Colors, Fitview Color switch, FreshLook ColorBlends, FreshLook® One Day a Air Optix® Colors.

Tónovací kontaktní čočky jsou ideální pro ty z vás, kteří chtějí pouze prohloubit nebo zvýraznit přirozenou barvu vašich očí. Vaše oči tak budou zajímavější a váš pohled bude přitažlivější. Vybrat si můžete z tónovacích čoček značek FitView Color Accent a FreshLook Dimensions®.

    • Barevné kontaktní čočky Crazy

Pomocí Crazy barevných čoček získáte úplně odlišný pohled, odlišný od běžného. Můžete se na své okolí dívat pohledem anacondy, kočičíma očima, upíra, zebry i mnoha dalších mystických postav, stačí si jen vybrat. Crazy kontaktní čočky si můžete pořídit pod značkou Crazy Lens.

S jakou frekvencí můžete barevné čočky nosit?

Barevné kontaktní čočky můžete nosit s různou frekvencí, stejně jako běžné kontaktní čočky, na výběr máte:

  • Jednodenní
  • 14denní
  • Měsíční

Velmi široký sortiment barevných kontaktních čoček naleznete v našem internetovém obchodě Kontakto.cz. Vybrat si můžete barevné kontaktní čočky různých výrobců a značek. K velmi oblíbeným patří Acuvue 2 Colours, FreshLook Colors, FitView Color, AquaView Color, AirOptix Colors a Crazy Lens.

Kde si pořídit barevné kontaktní čočky?

V našem eshopu Kontakto.cz naleznete širokou nabídku barevných kontaktních čoček. Jestliže budete chtít zodpovědět otázky týkající se výběru barevných kontaktních čoček, kontaktujte nás, rádi Vaše otázky zodpovíme.

 

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments