Barevné kontaktní čočky jako součást kostýmu

on 14 březen 2016

Chystáte se na maškarní ples a chcete mít dokonalou proměnu nejen v oblečení, ale také ve vaší vizáži. Pak jistě oceníte možnost si jednoduše změnit barvu nebo dokonce tvar vašich očí.

Jednoduchým řešením se pro vás stanou barevné kontaktní čočky, které jsou vyráběny nejen v dioptrické, ale také v nedioptrické variantě, proto si je může dovolit nosit opravdu každý, kdo touží po změně.

Jak vybrat správný odstín nebo tvar

Na trhu s barevnými kontaktními čočkami narazíte na mnoho variant barev i tvarů, stačí si zvolit tu barvu kontaktních čoček, kterou chcete. Záleží také na tom, zda chcete působit přirozeným dojmem, nebo naopak šokovat.

Tónované barevné kontaktní čočky

Pokud je vaší volbou přirozená barva, pak jsou hlavními kritérii při výběru:

  • barva vašich očí
  • barva vašich vlasů
  • barva vaší pleti

Tónované kontaktní čočky podtrhnou přirozenou barvu vašich očí a zároveň jim dodají zajímavý pohled. Tyto barevné kontaktní čočky neobsahují tolik pigmentu jako například krycí nebo crazy kontaktní čočky, a proto je můžete nosit opravdu každý den. U tohoto typu kontaktních čoček platí, že čím světlejší je barva vašich očí, tím bude viditelnější efekt na vašich očích. Tónované barevné kontaktní čočky si můžete pořídit v mnoha variantách délky nošení, tedy jednodenní, dvoutýdenní i měsíční.

Vybrat si můžete tónované kontaktní čočky například:

  • FitView Color Accent
  • FreshLook Dimensions®

Krycí kontaktní čočky

Vaše očí po použití těchto čoček získají zcela jinou barvu, až jste modrooká nebo černooká. Z modroočky vykouzlí zelenoočku a naopak z černoočky modroočku. Tyto změny jsou možné díky velkému obsahu pigmentu, takže můžete s klidem očekávat opravdu markantní změnu barvy vašich očí.

Krycí kontaktní čočky nabízíme nejen v dioptrické, ale i nedioptrické variantě a ve všech variantách délky nošení. Vybrat si můžete například:

Crazy barevné kontaktní čočky

Pokud je vaším cílem dosáhnout co nejoriginálnějšího vzhledu, pak zvolte jednu z variant crazy barevných kontaktních čoček. Během krátké chvíle se stanete hvězdou každého plesu i večírku a dokonale doladíte svůj kostým. Stát se tak můžete cat woman, upírem z Twiglight ságy, Hulkem, anacondou, zebrou a mnoha dalšími. Crazy kontaktní čočky si můžete pořídit pod značkou Crazy Lens a to až v 16ti různých provedeních, v dioptrické i nedioptrické variantě.

Vyberte si ty správné kontaktní čočky u nás

Jestliže si nejste výběrem barevných kontaktních čoček zcela jisti, pak se podívejte na nabídku barevných kontaktních čoček v našem internetovém obchodě Kontakto.cz.

     

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments