Překvapte svoje známé změnou barvy očí

on 06 leden 2016

Vymýšlíte pro své přátele nečekaná překvapení a čekáte na jejich reakce? Jedním z překvapení může být také změna barvy vašich očí, pomocí funkčního módního doplňku, který změní vaši image za pár vteřin.

Tímto doplňkem myslíme barevné kontaktní čočky, jež se staly v posledních letech velmi oblíbenými.

Barevné kontaktní čočky můžete používat i v případě, že nosíte dioptrické brýle. Barevné kontaktní čočky vám mohou změnit barvu vašich očí na zcela odlišnou nebo podtrhnou a zvýrazní přirozenou barvu vašich očí.

Nosím brýle, mohu nosit barevné kontaktní čočky?

Prakticky každý výrobce barevných kontaktních čoček nabízí dioptrickou variantu těchto čoček. V případě že vidíte dobře a dioptrické brýle ani kontaktní čočky nenosíte, i vy můžete změnit svou image pomocí nedioptrických barevných kontaktních čoček.

S jakou frekvencí je možné barevné čočky nosit?

Stejně jako si můžete vybrat dioptrickou nebo nedioptrickou variantu barevných kontaktních čoček, je možné vybrat si také z různých frekvencí jejich nošení, tak jako u klasických kontaktních čoček.

  • Jednodenní kontaktní čočky
  • 14denní kontaktní čočky
  • Měsíční kontaktní čočky

Internetový obchod Kontakto.cz nabízí širokou škálu barevných kontaktních čoček od různých výrobců a značek. K těmto bezesporu patří Acuvue 2 Colours, FreshLook Colors, FitView Color, AquaView Color, AirOptix Colors a Crazy Lens.

Jaké jsou typy barevných čoček

    • Krycí barevné čočky

Krycí barevné čočky zcela změní barvu vašich očí. Z modrooké se můžete stát černookou nebo zelenookou kráskou. Mezi nejpopulárnější barevné krycí čočky patří Acuvue 2 Colours Opaque, AquaView Color, FreshLook® Colors, Fitview Color switch, FreshLook ColorBlends, FreshLook® One Day a Air Optix® Colors.

Chcete zvýraznit a podtrhnout přirozenou barvu vašich očí? Potom použijte tónovací kontaktní čočky. Vaše oči získají přitažlivější, ale přesto přirozeně vypadající odstín. Tónovací barevné čočky koupíte od značky FitView Color Accent a FreshLook Dimensions®.

    • Crazy čočky

Chystáte se na party a chcete být originální? Pak jistě pomohou crazy kontaktní čočky. Vybrat si můžete z široké nabídky těchto barevných kontaktních čoček. Crazy čočky značky Crazy Lens nabízíme v 16 zajímavých modelech, např. dragon eyes ,anaconda, red devil, blue star, hulk green, cat eye, viper, twilight, zebra a dalších.

Chcete se dozvědět více informací o barevných kontaktních čočkách?

Podívejte se na naše internetové stránky kontaktnicockybarevne.cz nebo navštivte náš e-shop Kontakto.cz, kde naleznete jak informace od konkrétních výrobců, tak i zajímavé akční nabídky barevných kontaktních čoček. Jestliže budete chtít zodpovědět otázky týkajících se výběru barevných kontaktních čoček, kontaktujte nás, rádi Vaše otázky zodpovíme.

 

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments